zbývá za 1 199 Kč

Online marketingový specialista

(SUPER HERO ONLINE MARKETINGU)

 U nás nejde jen o práci, ale o poslání. Věříme, že v Kaumy můžeme společně prostřednictvím našich produktů ovlivňovat životy a podporovat aktivní a zdravý životní styl.

Kaumy s.r.o., která stojí za výrobky značky 4slim, je součástí holdingu CE Industries, který rozvíjí moderní průmysl 21. století pro udržitelnou budoucnost s důrazem na odpovědnost, dlouhodobost a respekt k životnímu prostředí i lidské společnosti.

Naše divize CE FMCG věří v potenciál tradičního potravinářského a drogistického průmyslu. Zakládáme si na poskytování nejlepšího poměru kvality a ceny a díky produktovým a technologickým inovacím chceme udávat nové trendy na trhu.

Co budete Vaším úkolem?

  • Zodpovědnost za firemní profily na sociálních sítích, content management, plánování a strategii pro zvyšování interakce a sledovatelnosti.
  • Vytvářet vizuálně a obsahově atraktivní obsah pro e-shop a sociální média, zahrnující fotografování, natáčení videí, storytelling a grafický design.
  • Plánovat a realizovat kampaně, včetně nastavení cílů, rozpočtu, měření a optimalizace výsledků.
  • Navazovat spolupráci s influencery - od vyhledávání a oslovení až po vyjednávání a hodnocení spolupráce.
  • Být aktivní v administraci e-shopu, se zaměřením na správu obsahu.
  • Sledovat a analyzovat trendy, konkurenci a novinky s cílem doporučovat zlepšení.
  • Tvořit a rozesílat newslettery, s důrazem na kvalitní grafiku a poutavý text pro maximální efektivitu.
  • Plánovat a vytvářet atraktivní a přesvědčivý obsah pro náš blog, naše produkty s ohledem na SEO.
  • Spolupracovat s naším externím PPC specialistou.

Co požadujeme?

  • Zkušenosti v oblasti online marketingu, grafického designu, copywritingu a správy sociálních médií.
  • Schopnost plánovat a realizovat komplexní strategie správy obsahu.
  • Znalost a praxe s nástroji pro správu sociálních médií, e-mail marketingu, tvorbu grafiky a videa, SEO.
  • Schopnost fotografovat a natáčet videa pro sociální média.
  • Schopnost psát poutavě, přesvědčivě a bez pravopisných chyb.
  • Schopnost interpretovat data v Google Analytics.
  • Znalost pojmů jako SEO, UTM, PNO, ROAS, marže apod.
  • Zájem o oblast zdravého životního stylu, hubnutí a fitness.
  • Kreativita, komunikativnost, samostatnost a zodpovědnost.
  • Znalost anglického jazyka výhodou.

Co nabízíme?

  • Plný úvazek v příjemném prostředí s přátelským týmem a s podporou v inovacích.
  • Práce v oblasti zdravé výživy s pozitivním dopadem na zdraví lidí.
  • Klíčovou roli v rozvoji e-shopu, produktů a značky 4Slim.
  • Motivační platové ohodnocení dle zkušeností, výkonu a za dosahování cílů.
  • Možnost kombinovat s homeoffice.
  • Spoustu benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování 100,-Kč/odpracovaný den, zajímavé mobilní tarify pro celou Vaši rodinu, sleva na zboží Kaumy).

Benefity:

  • Mobilní telefon
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Možnost občasné práce z domova
  • Notebook
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Sleva na firemní výrobky/služby
 PŘIHLÁŠENÍ DO VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:
Proklikněte se do inzerátu na Jobs.cz